Z TÝDENNÍHO SBOROVÉHO

a kazatelským stanicím ČCE

V Praze 17.5.2017

Vážené sestry, vážení bratři,

dovoluji si Vás oslovit s příjemnou zprávou týkající se knihy „Bůh je rozpálená pec plná lásky“, první z ediční řady k výročí luterské reformace. Protože se nám podařilo získat dotaci, můžeme knihy nabídnout za výhodnější cenu, než jsme uváděli v přechozím dopise, a to 146 korun za kus. Na synodu, v knihkupectví Kalich a na e-shopu pak můžete získat navíc ještě slevu 10 %.

Bůh je rozpálená pec plná lásky. Jedná se o překlad zhruba sta citátů z Lutherova rozsáhlého díla. Knížečka v omezené míře nabídne vhled do Lutherova myšlenkového světa (edice Lutherova díla čítá celkově asi 80 000 stran). Autory jsou Ondřej Macek, Ondřej Kolář, Petr Gallus, Jan Zámečník.

Dále bych chtěla upozornit na další díl řady Cesta církve, již osmý. Knihu dostane zdarma každý sbor do své knihovničky prostřednictvím svých seniorů, kteří ji obdrží na synodu. Pokud si budete chtít zakoupit další výtisky, můžete tak učinit během synodu, dále v knihkupectví Kalich a na e-shopu za cenu 140 korun za kus. Pokud ještě nevlastníte žádnou z knih edice Cesta církve, můžete si pořídit všechny díly za zvýhodněnou cenu 590 korun.

Doufám, že vás nabídka zaujala a využijete jí. Pokud byste měli zájem připravit na synod balíček s větším počtem knih, dejte mi prosím vědět obratem na mail: vozenilkova@e-cirkev.cz

Se sesterským pozdravem

Monika Voženílková