Svatba

Při svatbě si dva lidé řeknou ano. Veřejně, před svědky, svatebními hosty i před Pánem Bohem.
Církevní svatbu mohou mít i lidé, kteří nejsou pokřtěni a do kostela nechodí, kteří ale chtějí být oddáni před Pánem Bohem, při svatbě slyšet čtení z Bible, přijmout Boží požehnání. Při svatbě jim hosté přejí vše dobré, farář toto své přání „vysílá nahoru“, za novomanžele i svatební hosty se modlí k Pánu Bohu. Nebojte se na faráře (farářku) s žádostí o svatbu obrátit. Při osobním setkání si ujasníte, co to církevní svatba je, během několika dalších rozhovorů budete mluvit o různých tématech týkajících se manželství, rodiny, partnerských vztahů, připravíte společně svatební slib.

Podpořte

Přispějte na chod našeho sboru, ať už pravidelně ve formě saláru, či jednorázovým darem.
Děkujeme.